Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Proč vybrat nás jako dodavatele klimatizace

Inspirujeme se ve světě nejnovějšími trendy a nejlepšími službami. Pečlivě se učíme a přinášíme pak tyto skvělé inovace a péči našim zákazníkům.

 

Montujeme ročně tisíce jednotek. Všechny nabízené klimatizace máme nyní přímo na našich skladech. S našimi dodavateli máme tak nadstandardní vztahy, že se podílíme i na vývoji nových jednotek. Proto na klimatizace Syen od nás dostanete záruku až 81 měsíců. Navíc s garancí výměny celé jednotky při okamžité nedostupnosti náhradních dílů. 

 

Instalací klimatizace ve Vašem domě nebo bytě naše práce nekončí. Staráme se dlouhodobě o všechny zákazníky a připomínáme jim termíny servisních prohlídek. Investujeme neustále do zlepšování našeho zákaznického centra, protože jen ten nejlepší servis pro nás je dostatečný.

 

Pracujeme rychle, spolehlivě a využíváme tu nejmodernější techniku k tomu aby jste byli více než spokojeni. Stále zlepšujeme naše služby díky zpětné vazbě od našich zákazníků a tomu, že v našem týmu vždy pracují pouze lidé přátelští, spolehliví, pracovití a odborně zdatní.

 

Nezapomínáme na naší cestě ani na ty, kteří měli méně štěstí než my a podporujeme několik dobročinných organizací, dětských domovů, rodin s nemocnými dětmi a zvířecích útulků.

 

Zažijte prémiovou péči u nás v 81 klima. Dělí Vás od ní jen jeden telefonát.

 Martin Mrajca

předseda představenstva 81 klima a.s.

 

Chci klimatizaci

Máte zájem o klimatizaci? Podívejte se, jak funguje naše firma 81klima

Sepsali jsme čtyři hlavní kroky, které následují, když u nás poptáte klimatizaci. Ať už se jedná o montáž klimatizace do rodinného domu, bytu, garáže, firmy, nebo například chaty. Postup v naší firmě je jedinečný. Však posuďte sami!
1

Zákaznická podpora

Zavoláte na naší zákaznickou podporu, na které se dovoláte jedné z našich milých kolegyň, které s vámi proberou základní informace v rámci instalace klimatizace.
2

Návštěva obchodně technického zástupce

Během hovoru s naší kolegyní na zákaznické podpoře najdete vhodný termín pro návštěvu našeho technického zástupce, který u vás provede zaměření klimatizace. To obnáší výběr vhodné klimatizační jednotky, dostatečného výkonu a také vhodného umístění venkovní i vnitřní jednotky.
3

Instalace klimatizace

Instalace proběhne v termínu, který jste domluvili společně s technickým zástupcem. Klimatizaci vám namontujeme za použití profesionálního vybavení, včetně kompletního úklidu po dokončení prací. Závěrem provedeme i zaškolení do používání klimatizace.
4

Pravidelný servis

Nemusíte myslet na servis nové klimatizace, v pravidelném intervalu vám jej budeme připomínat. Pokud si nebudete s čímkoliv rady, budou vám opět k dispozici kolegyně na zákaznické podpoře.


Klimatizace do domácností i firem dodáváme již od roku 2015

Za tuto dlouho dobu jsme nainstalovali mnoho klimatizací, které do domácností a firem dodávají chlad i teplo. Naše klimatizační jednotky Syen jsou navíc vybaveny antibakteriálními filtry, které pomáhají k čištění vzduchu a zajišťují tak příjemné klima po celý rok.
Ročně nainstalujeme cca
4 000 klimatizací
Obvyklá doba dodání je
10 dní
Nejlepší hodnocení
4,9 z 5
Reklamace v průměru
37/ročně

Přesvědčili jsme vás proč instalovat klimatizaci od 81klima?

Jsme Česká firma, která zajišťuje instalaci a následnou péči o klimatizace v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích a v okolí těchto měst. Kolegyně na zákaznické podpoře, techničtí zástupci i montážní týmy jsou pravidelně školeni a odborně vzdělávány, aby vám dokázali vždy navrhnout to nejlepší řešení přímo pro vás. Záruku na naše klimatizace poskytujeme až na dobu 81 měsíců!
Přesvědčili jsme vás proč instalovat klimatizaci od 81klima?

Domluvte si termín návštěvy
našeho technického zástupce

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

Informace o zpracování osobních údajů.