Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Záruka na nové klimatizace až 81 měsíců

Prodloužená záruka na klimatizace až 81 měsíců - za naši práci ručíme! Naším cílem je, aby vám klimatizace dlouhodobě sloužila. Proto poskytujeme standardní dvouletou záruku nejen na samotné klimatizační jednotky, ale také na veškeré související komponenty a provedené práce. Díky našim skvělým skvelým výsledkům a certifikacím jsme s našimi dodavateli vyjednali volitelnou prodlouženou záruku na klimatizace Syen až 81 měsíců.

Nejlepší záruka na klimatizace v ČR !

Pokud by se Vám ve standardní záruce cokoli pokazilo a na našem skladu nebyl ihned k dispozici potřebný náhradní díl, vyměníme vám klimatizaci za novou.

Dokonalý výrobní proces klimatizací

Nahlédněte do výrobní továrny GREE, která patří mezi jedny největší výrobce klimatizací na světě. Technologie která Vás nezklame, technologie na kterou poskytujeme nejdelší záruku na trhu a to až 81 měsíců.

Pravidelná údržba klimatizace 2x ročně

Abychom se mohli za naše klimatizace skutečně zaručit, je potřeba provádět jejich pravidelnou údržbu. Cena údržby jedné námi dodané splitové klimatizace je 1580Kč bez DPH (1911,80Kč vč. 21% DPH). Budeme za Vás hlídat i termíny, proto vám 2x do roka sami zavoláme s návrhy termínů, ve kterých se dostaví náš technik a provede rychlou údržbu a kontrolu. Tato prohlídka jedné jednotky trvá obvykle 15-45 minut.

Jak si vedeme z hlediska počtu instalací klimatizací?

Na klimatizace, které jsme instalovali narazíte už snad všude. ☺️ Nejčastěji klimatizační jednotky instalujeme v rodinných domech a bytech. Avšak máme zkušenosti s instalacemi i ve firmách, rekreačních objektech, posilovnách, restauracích a plno dalších objektů
Rok 2023 v číslech:
Instalované jednotky
3 892
Průměrné dodání
10 dní
Hodnocení od našich klientů
4,9 z 5
Počet reklamací
37

Klimatizace od prověřených výrobců za nejlepší ceny

logo klimatizace gree logo klimatizace samsung logo klimatizace syen
V naší nabídce klimatizačních jednotek najdete značky GREE, Samsung a Syen. Tyto klimatizace jsou prověřeny tisíci montáží, které jsme realizovali v České republice. Na námi instalované jednotky poskytujeme záruční i pozáruční servis.

V těchto krajích a okresech klimatizace montujeme

Máte zájem o klimatizaci z naší nabídky. Podívejte se na naší mapku regionů kde klimatizace montujeme. V uvedených regionech působí naší techničtí zástupci i montážní týmy.
Mapa regionu kde vám namontujeme klimatizaci do vaší domácnosti nebo firmy | 81klima

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc a Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

Hradec Králové a Pardubice

Česká Třebová, Chrudim, Hořice, Jaroměř, Jičín, Litomyšl, Náchod, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto

Plzeň a Karlovy Vary

Blovice, Domažlice, Horažďovice, Kladruby, Klatovy, Kralovice, Přeštice, Rokycany, Stříbro, Sušice, Tachov

České Budějovice

Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Nové Hrady, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Třeboň, Týn nad Vltavou

Firma 81 klima splňuje certifikace a členství v těchto asociacích

Česká společnost pro větrnou energii
Česká fotovoltaická asociace
Solární asociace
Svaz chladicí a klimatizační techniky
Sdružení obrany spotřebitelů
Spolehlivá firma
Zelená firma
Certifikace ISO 9001
Není to jen o tom domluvit termín návštěvy našeho technického zástupce a následně nainstalovat klimatizační jednotku. Neustále se snažíme být lepší, proto zajišťujeme různá školení a odborné semináře v oblasti klimatizací, abychom zajistili vysokou kvalitu našich služeb.

Veškeré dotazy vám kdykoli rádi zodpovíme.

Kontaktujte nás