Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Záruka na nové klimatizace až 81 měsíců

Prodloužená záruka na klimatizace až 81 měsíců - za naši práci ručíme! Naším cílem je, aby vám klimatizace dlouhodobě sloužila. Proto poskytujeme standardní dvouletou záruku nejen na samotné klimatizační jednotky, ale také na veškeré související komponenty a provedené práce. Díky našim skvělým skvelým výsledkům a certifikacím jsme s našimi dodavateli vyjednali volitelnou prodlouženou záruku na klimatizace Syen až 81 měsíců.

Nejlepší záruka na klimatizace v ČR !

Pokud by se Vám ve standardní záruce cokoli pokazilo a na našem skladu nebyl ihned k dispozici potřebný náhradní díl, vyměníme vám klimatizaci za novou.

Dokonalý výrobní proces klimatizací

Nahlédněte do výrobní továrny GREE, která patří mezi jedny největší výrobce klimatizací na světě. Technologie která Vás nezklame, technologie na kterou poskytujeme nejdelší záruku na trhu a to až 81 měsíců.

Pravidelná údržba klimatizace 2x ročně

Abychom se mohli za naše klimatizace skutečně zaručit, je potřeba provádět jejich pravidelnou údržbu. Cena údržby jedné námi dodané splitové klimatizace je 1580Kč bez DPH (1911,80Kč vč. 21% DPH). Budeme za Vás hlídat i termíny, proto vám 2x do roka sami zavoláme s návrhy termínů, ve kterých se dostaví náš technik a provede rychlou údržbu a kontrolu. Tato prohlídka jedné jednotky trvá obvykle 15-45 minut.

Kolik instalací klimatizací jsme za poslední rok zvládli?

Instalujeme klimatizace v rodinných domech, bytech, ale i firmách. Klimatizace z naší nabídky jsou určeny pro celoroční provoz, můžete s nimi tedy chladit i topit.

Instalovaných jednotek

3 892

Obvyklé dodání do

10 dní

Hodnocení

4,9 z 5

hodnoceni 4,9

Reklamace

37

Instalace jen prověřených značek klimatizací

logo klimatizace gree logo klimatizace samsung logo klimatizace syen

Provádíme montáž klimatizací značek GREE, Samsung a Syen - postaráme se o instalaci klimatizace, ale i dlouhodobý servis klimatizací v Praze, Středočeském kraji, Brně, Jihomoravském kraji, Olomouci, Ostravě a Moravskoslezském kraji, Hradeckém kraji a Pardubickém kraji. Náš technický zástupce vás navštíví, prohlédne si vaše prostory a navrhne nejlepší řešení instalace klimatizace.

Klimatizaci Vám namontujeme v těchto městech

Podívejte se, kde všude zajišťujeme montáž klimatizací. Zavolejte nám, nebo napište a domluvte si termín s naším technickým zástupcem.
mapa klimatizace česko

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc a Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

Hradec Králové a Pardubice

Česká Třebová, Chrudim, Hořice, Jaroměř, Jičín, Litomyšl, Náchod, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto

Plzeň a Karlovy Vary

Blovice, Domažlice, Horažďovice, Kladruby, Klatovy, Kralovice, Přeštice, Rokycany, Stříbro, Sušice, Tachov

České Budějovice

Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Nové Hrady, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Třeboň, Týn nad Vltavou

Certifikace a odborná členství v oblasti instalace klimatizací

Česká společnost pro větrnou energii
Česká fotovoltaická asociace
Solární asociace
Svaz chladicí a klimatizační techniky
Sdružení obrany spotřebitelů
Spolehlivá firma
Zelená firma
Certifikace ISO 9001
Naše kolegyně ze zákaznické podpory, technické zástupce v terénu, ale i montážní týmy pravidelně školíme, abychom si udrželi vysokou kvalitou v poskytovaných službách.

Veškeré dotazy vám kdykoli rádi zodpovíme.

Kontaktujte nás