Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Pořiďte si novou klimatizaci na splátky

Dodáme vám novou klimatizaci a zajistíme i financování. Snažíme se neustále zlepšovat a přidávat nové služby které našim klientům poskytujeme a pořízení klimatizace na splátky je jedna z nich.

Rozložte si platbu za klimatizaci na více částí

Splátky za klimatizaci si určíte dle svých přání a možností. Nikam nemusíte, vše potřebné vyřídíte na schůzce s naším technickým zástupcem.

Splátky za klimatizaci si určíte dle svých přání a možností.

Chlaďte ihned, splácejte později

Vše potřebné pro instalaci klimatizace zařídíme za vás

Přejete si novou klimatizaci a preferujete si platby rozložit do delšího časového období? Díky možnosti splátek prostřednictvím společnosti Inbank si můžete klimatizaci pořídit ihned, přičemž celková cena bude rozložena do několika splátek dle vaší preference.

Všechny potřebné administrativní úkony zařídíme společně s Vámi. Vy tak pouze podepíšete smlouvu, a můžete začít využívat novou klimatizaci se všemi výhodami, které přináší. Pro podrobnější informace o možnostech koupě na splátky nás prosím kontaktujte.

Instalace klimatizace na splátky s 81klima

Zajistíme komplexní služby v rámci instalace klimatizace. Provedeme odborné zaměření, kdy navrhneme optimální výkon, technologii a společně vybereme vhodné umístění klimatizačních jednotek. Následuje profesionální montáž, předání zakázky a zaškolení do obsluhy. Jako bonus jsme schopni zajistit financování a tím pádem si pořídit klimatizaci na splátky.
Chci klimatizaci