Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

V 81klima běží vše jako na drátkách

Nechte se hýčkat skvělým servisem 81klima. Od roku 2015 jsme nainstalovali přes 10 000 klimatizací a zakládáme si na tom, že co řekneme – to platí.
1
Po vyplnění formuláře vás kontaktujeme do 1 pracovního dne
2
Navrhneme vám ideální výkon klimatizace pro váš prostor
3
Následně přijede technik pro zaměření a přípravu instalace
4
Přesně v den instalace k vám dojedeme, vše nainstalujeme a uklidíme
5
Po instalaci přijíždí ještě technik pro kontrolu odvedené práce a vyhotovení protokolu
Za 8 let jsme ani jednou neminuli termín. Všechny klimatizace máme na vlastním skladu, takže nemáme problémy s chybějícími komponenty a zpožděním u dalších dodavatelů.

Vzorová kalkulace klimatizace

Klimatizace

16 900 Kč

Syen Bora 2,5 kW

Montáž

4 500 Kč

Materiál

2 500 Kč

Potrubí, konzole, doprava...
Celkem

23 900 Kč

bez DPH

Akční sleva platí i na další výkonové varianty Syen. Naše vyškolené kolegyně Vám po telefonu rády sdělí maximum informací k výrobkům i k samotné instalaci.

Jaký výkon volit?
Klimatizace Syen máme v osmi výkonových stupních od 2,5 do 6,5 kW. Jaký výkon vybrat, záleží na velikosti místnosti, orientaci oken nebo třeba stupni zateplení. Se vším vám poradí naše telefonní operátorky a následně potvrdí technik při zaměření.
Co znamená „uklidíme“?
Po domácnosti vám nechodíme v botách a neděláme nepořádek – prach z vrtání rovnou odsáváme a odvážíme všechny obalové materiály. Naši technici jsou profíci a vždy odvádí naprosto čistou práci bez kreativních zkratek.
Je Syen dobrá značka?
Pokud by nebyla, neinstalovali bychom ji :) Zakládáme si na maximální spokojenosti zákazníka a se Syenem máme ty nejlepší zkušenosti. Instalujeme také jednotky Samsung a Toshiba, se kterými je Syen naprosto srovnatelná.
Jak je to s placením?
Platíte vždy až po instalaci a podpisu předávacího protokolu. Nechceme žádné zálohy předem. Pokud máte zájem o klimatizaci na splátky, pomůže vám telefonní operátorka.
Jaká je záruka?
Standardní záruka činí 2 roky, prodloužit ji lze za příplatek až na 81 měsíců. Pokud se něco pokazí a na náhradní díl by se mělo čekat příliš dlouho, měníme klimatizaci za novou jednotku.
Výrobce Gree byl založen roku 1991 a s 90 tisíci zaměstnanci je dnes jedním z největších výrobců domácích i průmyslových klimatizací na světě. Je to technologická firma – zabývá se také robotikou a výrobou menších domácích spotřebičů, na které má více než 40 tisíc patentů, z toho více než 2 tisíce celosvětových.

Zpět na akční nabídku