Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Klimatizační jednotky do bytu za nejlepší ceny

Jaké důvody vás vedly k hledání klimatizační jednotky do bytu? Trápí vás nesnesitelné vedro během letních měsíců, kdy teploty ve vašem bytě znemožňují klidný spánek a odpočinek? Nebo možná řešíte, jak efektivně a ekonomicky vytápět byt během chladných zimních měsíců?

Nenechte se dál trápit nepříjemnými teplotami! Obrátit se na 81klima.cz pro instalaci klimatizační jednotky do bytu znamená investovat do pohodlí vaší domácnosti. Nečekejte na další extrémní teplotní výkyvy a kontaktujte nás ještě dnes. Díky naší profesionální instalaci a servisu budete mít klid, komfort a příjemné klima, které si zasloužíte.

KLIMATIZACE DO BYTU JEN ZA 16 900 Kč
+ MONTÁŽ A DPH DLE TYPU OBJEKTU


Klimatizační jednotky v bytě: Hlavní výhody

Topení a chlazení vašeho bytu prostřednictvím klimatizační jednotky přináší řadu přínosů, které si zaslouží vaši pozornost.
Zde jsou některé z nejzásadnějších výhod:

Proč si vůbec pořizujeme klimatizace do bytu? Klimatizace mi zajistí příjemné klima v létě, ale i v zimě, kdy ji mohu použít při vytápění bytu. | 81klima.cz
Energeticky úsporný provoz: Naše klimatizační jednotky do bytu fungují jako tepelné čerpadlo, to znamená, že mohou dodat mnohonásobně více chladu nebo tepla do místnosti, přičemž spotřebují minimálně energie.
Časová flexibilita: Díky pokročilým funkcím jako je časovač, naše klimatizace do bytu umožňují jednoduché nastavení odložených startů. To znamená, že můžete mít dokonalé klima ve vašem bytě kdykoliv si přejete, a to bez zbytečného plýtvání energií a za nejlepší ceny.
Zdraví: Naše klimatizační jednotky do bytu jsou vybaveny speciálními filtry, včetně funkce Stop Virus, která pomáhá chránit vaše zdraví tím, že zabraňuje šíření virů a bakterií ve vaší domácnosti.
Komfort: Představte si, že se můžete kdykoliv ponořit do atmosféry klidu a relaxace ve vašem bytě. Naše klimatizace do bytu v létě příjemně chladí a v zimě ekonomicky topí.
Zainvestujte do kvality bydlení s klimatizací do bytu od 81klima a užijte si komfort, zdraví a úsporu energie za nejlepší ceny.
Efektivní fungování klimatizace v bytě. Vzduchový proud z vnitřní jednotky chladí jednotlivé místnosti, zatímco teplý vzduch je odváděn ven

Klimatizace do bytu: Základní rady jak postupovat

Základem ke spokojenosti je správný výběr odborné montážní firmy, která vám zajistí kompletní servis – od prvotního zaměření technickým zástupcem, přes kvalitní instalaci klimatizační jednotky, až po pravidelnou údržbu vaší klimatizace. Naše klimatizační jednotky do bytu jsou nyní k dispozici za atraktivní cenu 16 900 Kč plus montáž a DPH, které se mění dle typu objektu.

Klimatizace do bytu od firmy 81klima jsou podloženy lety zkušeností a pocházejí od předních světových výrobců jako jsou GREE, Samsung nebo Syen. Avšak pouhý výběr značky NESTAČÍ. Při výběru ideální klimatizační jednotky do bytu je klíčové pečlivě vyhodnotit specifikace a technické parametry, optimálně umístit jednotku v bytě a zajistit, že má dostatečný chladicí či topný výkon pro vaše potřeby. S tím pomohou naši techničtí zástupci.

Na kvalitu klade firma 81klima velký důraz. Proto vás nejprve navštíví náš technický zástupce, který zodpoví všechny vaše dotazy týkající se montáže klimatizační jednotky, provede odborné zaměření a nacenění a pomůže vám s objednávkou a výběrem termínu instalace. Navíc poskytujeme záruku na naše klimatizace do bytu až na 81 měsíců.

Nástěnná klimatizace do bytu: Rady a tipy pro správné používání

Správné nastavení teploty klimatizační jednotky je klíčové pro optimální fungování a komfort v bytě. Doporučuje se udržovat teplotní rozdíl mezi vnitřním prostředím a venkovní teplotou v rozmezí 6 °C až 8 °C. To znamená, že pokud je venku přibližně 30 °C, v bytě by měla být ideální teplota nastavena na 24 °C.

Po dokončení instalace klimatizace v bytě vás navštíví náš technik, který vám předá nejen manuál k obsluze, ale také poskytne praktické rady a tipy pro správné používání nové klimatizační jednotky. Poradí vám, jak nastavit optimální teplotu, výkon ventilátoru a jak efektivně ventilovat místnosti. Dále vám sdělí, jak správně zvlhčovat vzduch v bytě, aby bylo dosaženo nejlepšího možného komfortu a zdravého vnitřního prostředí.

Pohoda s nástěnnou klimatizací do bytu. Chladný, nebo teplý vzduch udržuje v bytě ideální teplotu a komfort

Kontaktujte nás pro více informací o možnostech klimatizace do bytu

Uvažujete nad instalací klimatizace do bytu, není nic jednoduššího než se spojit s naším týmem. Naše zákaznická podpora je vám plně k dispozici a společně s vámi rádi vyberou termín návštěvy našeho technického zástupce. Ten přijde přímo k vám domů, prozkoumá vaše prostory a nabídne vám nejlepší možnosti, jak efektivně instalovat klimatizační jednotky do bytu.

U nás vždy najdete profesionální přístup a odbornost, která nás odlišuje od konkurence. Zavolejte nám nebo nás kontaktujte přes náš web a pojďte naproti příjemnějšímu bydlení s předními klimatizačními jednotkami určené do bytu které nabízíme.

Kde vám nainstalujeme klimatizační jednotky do bytu za nejlepší ceny?

Podívejte se, kde všude zajišťujeme montáž klimatizace do bytu.
Zavolejte nám nebo napište, a domluvte si termín s naším technickým zástupcem. Nezáleží na tom, kde se nacházíte, kolegové v terénu jsou připraveni vám poskytnout prvotřídní služby v oblasti klimatizace přímo ve vašem bytě.
mapa klimatizace česko

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc a Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

Hradec Králové a Pardubice

Česká Třebová, Chrudim, Hořice, Jaroměř, Jičín, Litomyšl, Náchod, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto

Plzeň a Karlovy Vary

Blovice, Domažlice, Horažďovice, Kladruby, Klatovy, Kralovice, Přeštice, Rokycany, Stříbro, Sušice, Tachov

České Budějovice

Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Nové Hrady, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Třeboň, Týn nad Vltavou
Jak hodnotí montáž klimatizace od 81 klima zákazníci na Google a Seznam?

Naši zákazníci o nás píšou krásně, podívejte se na poslední z našich recenzí a nechte si i vy instalovat klimatizaci od 81 klima.
hodnoceni 5

S prací a zejména s přístupem společnosti 81 klima jsem byl velice spokojený. Od přípravy akce po její realizaci proběhlo vše k naprosté spokojenosti. Petr Pospíšil, starosta obce Zastávka.

google

Petr Pospíšil

- Zastávka

hodnoceni 5

Byla jsem spokojena od začátku až do konce. Po poptávce se ozvali ihned, přišli, po dohodě navrhli a do týdne byla klimatizace hotová. Všichni do jednoho velice milí a profesionální, nic nenechali náhodě, počítalo se se vším. Za mě naprostá spokojenost, tuhle firmu...

firmy

Iva Vojtkova

hodnoceni 5

Rozhodně velmi profesionální přístup nejen obchodního zástupce, ale rovněž i techniků. Práce provedeny přesně v dohodnutý termín, v požadované kvalitě. Firmu 81 klima rád doporučuji.

firmy

Jiri Maar

hodnoceni 5

Klimatizace je věc co si nepořizujete moc často, takže jsem celkem hodně hledal, než jsem vybral firmu 81klima.Obvolal jsem asi 7 firem a jen u této jsem dostal fakt hodně informací od příjemné slečny na telefonu.Zaměření je placené, ale zase to odečítají z ceny klimatizace...

google

Pavel Šmídek

hodnoceni 5

S úrovní prodeje i montáže naprostá spokojenost. Pracovníci vstřícní, profesionální a přesní. Doporučuji.

firmy

Hana Egerová

hodnoceni 5

Komunikace s firmou i samotná instalace klimatizační jednotky proběhla v naprostém pořádku a během několika málo hodin bylo hotovo. Technici vše vysvětlili a zodpověděli další otázky. Před odchodem se postarali o vzorný pořádek. Děkuji a doporučuji

firmy

M. S.

hodnoceni 5

Vše proběhlo tak, jak říkala milá pani po prvním telefonickém kontaktu. Zaměření a odborná konzultace přímo na místě. Dohoda termínu montáže. Samotná instalace bez problému. Technici ochotní, šikovní, slušní a nezůstal po nich žádný nepořádek. Následná ukázka...

firmy

Jirka Kratochvil

hodnoceni 5

Realizace klimatizace v mém bytě proběhla naprosto bezproblémově. Práce byly provedeny rychle, pracovníci byli příjemní a vstřícní, vše po sobě dokonale uklidili a seznámili mne s obsluhou. Zdá se, že vše bude naprosto v pořádku, ale prověří to až letní provoz...

google

Ivana Bedřichová

hodnoceni 5

profi přístup prodejce, rychlá a bezproblémová montáž, srozumitelné předání a vysvětlení, konkurenceschopná cena, věcná a včasná informovanost od zákaznického oddělení Doporučuji! J.

firmy

Jiří Šesták

hodnoceni 5

S touto firmou a realizací jsem byla velmi spokojená. Oceňuji dodržování termínů, čistou práci, pro mě bezstarostná instalace. Také je výborná péče o zákazníka ještě před zahájením instalace klimatizace. Doufám, že bude teplé léto, aby bylo možné ji vyzkoušet :-D

firmy

Ilonko

hodnoceni 5

Jsem spokojený. Zaměření i vysvětlení všech detailů proběhlo hlade a bez problémů. Rovněž tak vlastní montáž, cca 4 hodiny. Vše bylo po montáži pracovníky uklizeno, již v průběhu montáže dbali na minimální množství prachu a nečistot. Doporučuji.

firmy

Peter Blaho

hodnoceni 5

Zadaná zakázka byla provedena přesně v dohodnutém termínu, bez komplikací a rozhodně profesionálně. Na základě těchto zkušeností mohu tuto firmu vřele doporučit. Zejména bych rád ocenil práci montážních pracovníků, přesto, že jsou externími zaměstnanci firmy. Byli skvělí!!!

google

Mgr. Pavel Sapák

hodnoceni 5

S pracovníky firmy jsem byla velmi spokojená.Provedli rychle a odborně svou práci.Vstřícnost a ochota byla na úrovni.Děkuji pracovníkům a doporučuji lidem, kteří mají zájem o klimatizaci.

firmy

K Babicka 46

hodnoceni 5

Naprostá spokojenost jak s jednáním firmy 81klima tak také s perfektně a profesionálně odvedenou montáží klimatizace.

facebook

Honza Sysel

hodnoceni 5

Firma drží slovo ...jak řekla , tak bylo. Čas dodržen a celkově dobrá práce. Po dokončení uklizeno. Šikovní montéři s profi vybavením

firmy

Jura

hodnoceni 5

Velká spokojenost s jednání pracovníků firmy i montážníků.Po ukončení práce montážníci provedli úklid, vše v pořádku. Pracovníkem firmy nám provedena instruktáž, jak manipulovat s klimatizací. Firmu doporučím dále. Procházková

firmy

Prochazkova Blanka

hodnoceni 5

Firma je velký profesionál souhře všech složek realizace od prvniho telefonického kontaktu kde je vše podrobně vysvětleno. Dále technik, který přijde zaměřit a dovysvětlí a odborně pořadí s umístěním a montážníci , kteří dělají svou práci velmi dobře bez většího nepořádku...

firmy

Blanka Prilucikova

hodnoceni 5

Nejlepsi sluzba, co jsem za posledni dobu zazila.Chvalim uz od zacatku od slecny, co prijima poptavky - za asi pulhodinovy hovor mi popsala presne, jak vse probehne, co si mam pripravit a kolik vse stoji.Pak prijel asi za tyden technik, se kterym jsem sepsala objednavku...

google

Pavlína Kolářová

hodnoceni 5

Komunikace probíhala svižně, mé otázky jak konstrukčního tak technického rázu byly zodpovězeny k mé spokojenosti. Samotné umístění klimatizace proběhlo v brzkém, domluveném termínu. Při vrtání hned vysávali a na konci po sobě uklidili.

google

Michal Dvorak

hodnoceni 5

Četla jsem zde uvedená vyjádření a i se podle nich rozhodovala. Ráda bych tedy i já přispěla se svou zkušeností.Dlouho jsme s manželem přemýšleli nad pořízením tzv.klimatizace na pevno. Dlouhé roky před tím jsme měli mobilní klimatizaci, u které nám čouhala trubka z otevřeného okna...

google

Martina Vlasakova

hodnoceni 5

Skvělá komunikace, velmi slušné a spolehlivé jednání. Osobně oceňuji odborné poradenství. Také mě zaujala rychle vyřízená objednávka a souhra všech členů firmy. Profesionální (asi tří hodinová) montáž byla zakončena kompletním úklidem, včetně vyluxování. Jejich profesionální...

firmy

Denisa Krčálová

hodnoceni 5

S klimatizací od 81klima jsme velmi spokojeni. Loni v létě jsme ji ještě moc nepoužívali, ale letos by to bez ní bylo "o život" v těch extrémních vedrech :-) Mohu maximálně doporučit. Po montáži po sobě technici dobře uklidili a nikde nebyl vidět žádný nepořádek.

google

Petr Sekanina

hodnoceni 5

Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. Od prvního telefonátu, přes technika zaměření, montážníky a předávajícího technika všichni vstřícní a ochotní a světe div se, vždy na domluvený termín. Perfektní a děkuji.

google

Jiri L.

- Praha

hodnoceni 5

Byla jsem velice spokojená. Od samotného zaměření až po realizaci probíhalo vše bez problémů. Vlastní montáž trvala 4 hodiny (panelový byt) a po ní bylo vše pečlivě uklizeno. Naprosto profesionální jednání. Mohu jen doporučit.

google

Jitka Škrochová

hodnoceni 5

Velké díky. Nemám, co vytknout. Profesionální přístup od prvního telefonátu až do předání. Montáž prováděli pánové Musil a Skoupý a dlouho jsem neviděl tak precizní řemeslníky.

google

Jan Prell

hodnoceni 5

Dlouhé hledání firmy pro instalaci klimatizace padlo na 81 klima a rozhodně to byla správná volba. Profesionální přístup ke konzultaci. Zaměření a doporučení vhodné klimatizace s ohledem na požadované funkce proběhla hladce, přesně v den a hodinu co bylo domluveno. Nejvíc mě ovšem dostala...

google

David Charvát

hodnoceni 5

Vstřícné jednání, odbornost, rychlost řešení, rychlá, odborná a čistá montáž. Děkuji.

google

Tomas Tesnar

hodnoceni 5

Naprostá spokojenost s pomocí s výběrem i následnou instalací klimatizace. Rychlé, vstřícné jednání, rychlé dodání. Celá záležitost ohledně instalace klimatizace rychle vyřešena včetně následných změn umístění klimatizace, které byly dohodnuty na místě s techniky, kteří vyšly všem našim...

google

Dudy

hodnoceni 5

Děkuji,firmě a vřele doporučuji. Instalace,zaměření, zaškolení všechno perfektní,zaměstnanci velice ochotní,přístup profesionální.Úklid po instalaci perfektní!!!!! Vřele doporučuji. :)

google

Andrea

hodnoceni 5

Instalace klimatice proběhla dle domluvy. Pánové pracovali rychle a nenechali po sobě skoro žádnou špínu a nepořádek. Na konci přišel práci zkontrolovat jejich kolega v všchno nám řádně vysvětlil. Funkci klimatizace zatím hodnotit nemohu, to zjistíme, až nastanou vedra. Tuto firmu mohu jenom doporučit.

google

Václav Hnilica

hodnoceni 5

Skvělá komunikace, velmi slušné a spolehlivé jednání. Osobně oceňuji odborné poradenství. Také mě zaujala rychle vyřízená objednávka a souhra všech členů firmy. Profesionální (asi tří hodinová) montáž byla zakončena kompletním úklidem, včetně vyluxování. Jejich profesionální...

firmy

Denisa Krčálová

hodnoceni 5

vypadá to podle hodnocení, že firma blokuje ty nespokojené zákazníky, ale asi je to jinak (asi jsou všichni spokojeni, jako já). Od prvního telefonu na domluvení konzultace za 1.000,-(které odečetli při instalaci), zaměření, instalace, předání. Maximální spokojenost...

firmy

Roman Kadubec

hodnoceni 5

Firma provedla profesionální montáž a zprovoznění jednotky za dopoledne,s přesným umístěním mezi elektroinstalací a překlady, vše v pořádku včetně minimalizace spadu prachu pří vrtání,a závěrečný úklid,za mne spokojenost

firmy

Vladan Škoda

hodnoceni 5

Pokud uvažujete o klimatizaci, vřele tuto firmu doporučuji. Naprosto profesionální přístup, ochota precizně odvedená práce. Maximální spokojenost.

google

Naděžda Peterková

hodnoceni 5

Naprostá spokojenost s firmou 81 klima. Od počátečního návrhu, samotnou realizaci až po předání díla. Všichni pracovníci byli skuteční profesionálové a odborníci, rozumějící své práci. Jejich vstřícnost a ochota byla na nejvyšší úrovni. Čistota a pořadek byl pocelou dobu...

google

Milan Jankulár

hodnoceni 5

Chci pochválit pracovníky firmy 81 klima, kteří byli velmi vstřícní při vyřizování objednávky i při vlastní instalaci klimatizace. Montéři byli velmi rychlí, pečliví, odvedli příkladnou práci včetně závěrečného úklidu. Firmu všem zájemcům doporučuji

firmy

František Říha

hodnoceni 5

Se službami společnosti 81 klima jsem byl velmi spokojen. Nebyl jsem si jist možnostmi řešení klimatizace pro můj dům. V rámci konzultace jsme si prošli možná řešení a udělali jejich kalkulace a možnosti realizace, což velice pomohlo v dalším rozohodování...

firmy

Pavel Hrůza

hodnoceni 5

Vše naprosto perfektní, od prvního kontaktu po instalaci. Profesionální práce, pevně smluvená cena, která byla dodržena. Po provedení prací uklizeno. Vřele doporučuji.

google

Blanche Brezinova

hodnoceni 5

U firmy 81klima oceňuji profesionální organizaci odbavení mé zakázky, stejně tak, jako zdvořilé a příjemné vystupování všech pracovníků firmy, se kterými jsem se od okamžiku prvotní poptávky, až po předání zakázky setkal. Rovněž tak jsem spokojen s rychlostí...

firmy

Hlumil

hodnoceni 5

Se službami 81 klima jsem velmi spokojena, rychlé a profesionální jednání je příkladné. Velice mile mě překvapila rychlost - ihned po emailu se mi ozval zástupce firmy, sjednali jsme zaměření a týden poté i samotnou montáž a po ní následovala instruktáž. Ještě jednou děkuji...

firmy

Dana Hladká

hodnoceni 5

Velký dík profesionálům z 81 Klima. Od zaměřeni p. Straky až po vlastní montáž dvou montérů. V dnešni době je to opravdu velká výhra najít tak spolehlivou,ochotnou společnost, která odvede tak precizní práci. Děkujeme a všem doporučuji.

firmy

Alena Rolencová

hodnoceni 5

Děkuji firmě "81 klima" za velmi dobře odvedenou práci. Od prvotního jednání(zaměření a konzultace s p. Michalcem), až po instalaci a dokončení neuběhl ani týden a klimatizace byla namontována. Velmi jsem byla spokojena s techniky, kteří montáž prováděli...

firmy

Jiřina Ivičičová

hodnoceni 5

Po dlouhé době firma, která splnila co slíbila ! Korektní jednání od objednání až po montáž (ve stejném týdnu !!).Technik "věděl o čem mluví", poradil nejlepší řešení. Montéři zruční, se vším si poradili a dokonce po sobě uklidili...

firmy

Janulik

hodnoceni 5

Se službami společnosti 81 klima jsme byli nad míru spokojeni. Zaměření a poradenství začalo o 3 dny dříve, než jsme měli nahlášeno, což nám bylo, vzhledem k presu s termíny, které jsme měli, velkým přínosem. Realizace za jeden den, bez nutnosti jakékoli...

firmy

Jan Molnár

hodnoceni 5

Druhá zkušenost s touto firmou a opět skvělá! Tentokrát instalace do domu rodičů v Havířově a zase vše super přesně dle domluvy a v naprosté čistotě. Díky moc!

google

Pavel Šmídek

hodnoceni 5

S firmou 81 klima jsem byla velice spokojena. I přes právě probíhající sezónu klimatizací proběhlo zaměření a instalace v co nejkratším možném čase. Pánové co klimatizaci montovali byli slušní, rychlí a nezůstalo po nich vůbec nic, kromě fungující klimatizace. :-D Opravdu...

firmy

Šárka Z.

hodnoceni 5

S firmou 81 klima jsme byli velmi spokojení. Odborně poradili. Vše proběhlo dle domluvy. Montáž byla rychlá a profesionálně provedená, technici po sobě vše uklidili. Můžeme doporučit i dalším zákazníkům.

firmy

Mskuchyne

Domluvte si termín návštěvy
našeho technického zástupce

Po vyplnění kontaktního formuláře Vás bude kontaktovat naše milá kolegyně ze zákaznické podpory. Zodpoví veškeré dotazy a společně vyberete ideální termín pro návštěvu našeho technického zástupce.

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

Informace o zpracování osobních údajů.