Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Nástěnná split klimatizace s instalací

Na této naší stránce si můžete přečíst základní informace k nástěnné split klimatizaci. Tyto efektivní klimatizační jednotky jsou perfektní volbou pro každého, kdo hledá pohodlné, úsporné a spolehlivé řešení pro chlazení, nebo vytápění své domácnosti, dílny, firmy a dalších prostorů. Naše firma 81klima je expertem na montáž i následný servis nástěnných split klimatizací a vždy se snažíme vám pomoci vybrat a nainstalovat to nejlepší řešení přímo pro vaši domácnost.

Podívejme se ale nejdříve na výhody nástěnné split klimatizace:

Nástěnná split klimatizace a její výhody

Připravili jsme pro vás klíčové výhody nástěnné splitové klimatizace a důvody proč by měly být vaší první volbou při hledání ideálního klimatizačního řešení.

Nástěnná split klimatizace s instalací
Úspora Energie: Nástěnná splitová klimatizace je navržena tak, aby byla co nejúčinnější a nejúspornější při chlazení i vytápění objektu. Díky pokročilým technologiím jako je invertorová technologie, můžete ušetřit na výdajích za energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.
Tichý Provoz: Split klimatizace jsou obzvláště oblíbené kvůli svému tichému provozu. Venkovní jednotka klimatizace, která generuje většinu hluku je umístěna mimo obytné prostory, což zajišťuje klidnou a pohodlnou atmosféru v místnosti.
Flexibilní Montáž: Nástěnné jednotky lze umístit téměř kamkoliv na stěně a do téměř jakékoliv místnosti.
Moderní Design: Nástěnná split klimatizace je navržena s ohledem na estetiku a mohou se stát nenápadným a elegantním doplňkem vašeho interiéru.
Filtrace Vzduchu: Většina nástěnných split klimatizací je vybavena filtry, které pomáhají odstranit prach, alergeny a jiné nečistoty ze vzduchu. Naše nástěnné jednotky jsou navíc vybaveny i funkcí STOP Virus.
Snadné Ovládání: Díky dálkovému ovládání můžete snadno regulovat teplotu a další funkce vaší klimatizace jako je například časovač, cirkulace vzduchu, noční režim a další.
Nástěnná klimatizace oproti mobilní klimatizaci má několik výhod, podívejte se na ty zásadní

Proč vybrat nástěnnou split klimatizaci před mobilní klimatizací?

Mobilní klimatizace může nabídnout okamžité řešení pro dočasné chlazení nebo pro prostory, kde není možná trvalá instalace. Nicméně, nástěnná splitová klimatizace předčí mobilní jednotky ve všech klíčových aspektech: Jsou energeticky účinnější, což snižuje provozní náklady, mají tichý provoz díky oddělení venkovní a vnitřní jednotky a nabízejí lepší estetiku, neboť se snadno začlení do interiéru a nezabírají podlahový prostor. Kromě toho poskytují vyšší kvalitu vzduchu díky doplňkovým filtrům a zajišťují rovnoměrné rozložení chladného nebo teplého vzduchu v místnosti.

Investice do nástěnné split klimatizace přináší dlouhodobé výhody a je ideální volbou pro ty, kteří hledají trvalé, spolehlivé a úsporné řešení. S moderním designem, který doplňuje interiér a pokročilými funkcemi pro snadné ovládání je nástěnná split klimatizace jasnou volbou pro zajištění pohodlí v domácnostech i kancelářích. 81klima nabízí profesionální montáž a servis těchto systémů, abyste mohli využívat všechny jejich výhody bez starostí.

Nástěnná split klimatizace jedině od 81klima

Poskytujeme komplexní služby
1.
Poradenství a zaměření vhodné nástěnné split klimatizace do vaší domácnosti nebo firmy
2.
Kvalitní a profesionální instalace klimatizace
3.
Předání a zaškolení používání klimatizace
4.
Spolehnout se na nás můžete i v pravidelném servisu vaší klimatizace
Komplexní služby od 81klima. Nástěnná klimatizace od nás vám bude fungovat dlouhá léta

Dbáme na kvalitu naší práce, proto zajišťujeme školení a porady, kde neustále dohlížíme na znalosti našich pracovníků jako jsou kolegyně na zákaznické podpoře, techničtí zástupci, nebo montážní týmy. Díky tomuto postupu se na nás můžete spolehnout za jakékoliv situace.

Společně najdeme nejlepší řešení přímo pro vás. Nástěnná klimatizace od 81klima je správná volba

Společně najdeme ideální řešení pro vaši domácnost

Pokud hledáte efektivní, tiché a esteticky příjemné řešení pro chlazení nebo vytápění domácnosti, chaty, firmy, kanceláře a dalších prostor, nástěnná split klimatizace je ideální volbou.

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak vám můžeme pomoci vytvořit ideální teplotní podmínky ve vašem objektu.

Klimatizaci Vám namontujeme v těchto městech

Podívejte se, kde všude zajišťujeme montáž klimatizací. Zavolejte nám, nebo napište a domluvte si termín s naším technickým zástupcem.
mapa klimatizace česko

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc a Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

Hradec Králové a Pardubice

Česká Třebová, Chrudim, Hořice, Jaroměř, Jičín, Litomyšl, Náchod, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto

Plzeň a Karlovy Vary

Blovice, Domažlice, Horažďovice, Kladruby, Klatovy, Kralovice, Přeštice, Rokycany, Stříbro, Sušice, Tachov

České Budějovice

Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Nové Hrady, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Třeboň, Týn nad Vltavou

Domluvte si termín návštěvy
našeho technického zástupce

Po vyplnění kontaktního formuláře Vás bude kontaktovat naše milá kolegyně ze zákaznické podpory. Zodpoví veškeré dotazy a společně vyberete ideální termín pro návštěvu našeho technického zástupce.

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

Informace o zpracování osobních údajů.