Praha a Čechy

Brno a Jižní Morava

Olomouc a Ostrava

Plzeň a Karlovy Vary

Hradec a Pardubice

České Budějovice

Klimatizace do domu pro ideální teplotní podmínky

Klimatizace do domu přináší nejen příjemný chlad v horkých letních dnech, ale také možnost topení v zimních měsících. V naší nabídce klimatizací do domu najdete moderní klimatizační systémy, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly rovnoměrné rozptýlení chladu a tepla v jednotlivých místnostech. Aby tento potenciál klimatizačních jednotek byl využit maximálně, je zapotřebí je vždy instalovat na vhodná místa v domě s dostatečným výkonem.

A my vám s tímto výběrem klimatizace do domu rádi pomůžeme!

Jaké výhody získám po instalaci klimatizace do domu?

Výhod využívání klimatizace v domě je hned několik, ale určitě nám dáte za pravdu, když řekneme že je to hlavně zdroj chladu a tepla. (A nejspíš to bude i důvod proč jste právě teď na této stránce ☺️)

Venkovní jednotka klimatizace do domu umístěna na fasádě prostřednictvím konzolí | 81klima
Chlazení: V horkých letních dnech je to ideální řešení pro snížení teploty v prostorách domu. Klimatizace je možné instalovat do přízemních i patrových domů s tím, že ideální místnosti vybíráte s naším technickým zástupcem.
Topení: Klimatizace v domě může sloužit nejen k chlazení, ale také jako efektivní zdroj tepla během chladných dnů, nebo i celé zimy. V poslední době je využívání klimatizací v zimě čím dál více oblíbené.

Klimatizace je tepelné čerpadlo a tím pádem je jeho provoz celoročně velmi ekonomický. Při výběru vhodné technologie a dostatečného výkonu vám zajistí i úsporu ve výdajích za energie. V letních měsících může provoz klimatizace v domě pokrýt i fotovoltaika.

Kromě regulace teploty přináší klimatizace do domu i zlepšení kvality vzduchu. Naše klimatizační jednotky jsou vybaveny filtry, které disponují funkcí Stop Virus.

Odborná instalace a pravidelný servis klimatizace v domě je základní klíč k dlouhé životnosti | 81klima

Profesionální instalace a pravidelný servis klimatizace v domě

Profesionální instalace a následný servis klimatizace jsou klíčové pro zajištění úsporného i tichého provozu a dlouhé životnosti.

Náš technický zástupce vám navrhne vhodnou klimatizaci s ohledem na specifikace domu a vaše potřeby. Společně najdete vhodné umístění klimatizace, vyberete dostatečný chladící nebo topný výkon a spousta dalšího.

Při samotné montáži se pak můžete těšit na kvalitně odvedenou práci montážních týmů, které postupují dle bezpečnostních norem a předpisů týkající se instalace klimatizace do domů. Záruku na klimatizace poskytujeme až na 81 měsíců.

Samozřejmě se staráme i o pravidelný servis klimatizací, který je klíčový pro udržení vysoké účinnosti a dlouhé životnosti klimatizace. To zahrnuje čištění filtrů, kontrolu chladícího média a dalších dílů.

Chci více informací o instalaci klimatizace do domu

Rádi vám poskytneme více informací o nákupu klimatizace do domu. Naše kolegyně ze zákaznické podpory jsou k dispozici k zodpovězení vašich dotazů ohledně klimatizačních jednotek, včetně informací o výrobcích, cenách, výkonech a dalších důležitých údajů.

Kolegyně ze zákaznické podpory jsou vám k dispozici, obraťte se na nás s instalací klimatizace do domu | 81klima

Chci raději schůzku s odborníkem, který pomůže s výběrem klimatizace do domu

To je ideální řešení: Každý z nás má odlišné požadavky na teplotu, každý dům je unikátní s odlišnou lokalitou umístění a každý z nás má individuální potřeby.

Náš technický zástupce zjistí vaše potřeby a situaci a následně navrhne nejlepší řešení přímo pro vaši domácnost.

Vždy u nás najdete profesionální přístup a především odbornost, která nás právě tak moc odlišuje od ostatních.

Klimatizaci Vám namontujeme v těchto městech

Podívejte se, kde všude zajišťujeme montáž klimatizací. Zavolejte nám, nebo napište a domluvte si termín s naším technickým zástupcem.
mapa klimatizace česko

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc a Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

Hradec Králové a Pardubice

Česká Třebová, Chrudim, Hořice, Jaroměř, Jičín, Litomyšl, Náchod, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto

Plzeň a Karlovy Vary

Blovice, Domažlice, Horažďovice, Kladruby, Klatovy, Kralovice, Přeštice, Rokycany, Stříbro, Sušice, Tachov

České Budějovice

Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Nové Hrady, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Třeboň, Týn nad Vltavou

Domluvte si termín návštěvy
našeho technického zástupce

Po vyplnění kontaktního formuláře Vás bude kontaktovat naše milá kolegyně ze zákaznické podpory. Zodpoví veškeré dotazy a společně vyberete ideální termín pro návštěvu našeho technického zástupce.

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

Informace o zpracování osobních údajů.